گرامی داشت هفتم مهر ماه، روز ایمنی و آتشنشانی در نیروگاه حرارتی تبریز

روز ایمنی و آتشنشانی در واحد ایمنی نیروگاه حرارتی تبریز با حضور مدیرعامل و مدیر نیروگاه حرارتی تبریز و تعدادی از پرسنل ایمنی و آتشنشانی در محیط باز، گرامی داشته شد.

در ابتدای این مراسم، مدیر HSE نیروگاه حرارتی تبریز ضمن تبریک این روز به حدیثی از پیامبر اکرم در مورد نجات جان انسانها اشاره کردند و گفتند: پیامبر اکرم فرمودند ( هرکس جان گروهی از مسلمانان را از آتش و یا سیل نجات دهد، خداوند متعال بهشت را بر او واجب نموده است.)

 ایشان گزارشی از فعالیتهای ایمنی و آتشنشانی و درمانگاه این مجموعه خصوصاً در ایام کرونا را ارائه کردند.

مهندس محمدی الوار در این گزارش از تلاشهای تمامی زحمتکشان ایمنی و آتشنشانی تقدیر نمودند.

مدیرعامل شرکت نیز ضمن تبریک روز ایمنی و آتشنشانی، اشاره ای به جانفشانی های پرسنل ایمنی و آتشنشانی خصوصاً در آتش سوزی کلیدخانه نیروگاه تبریز داشتند.

مهندس معینی همچنان به تلاشهای پرسنل ایمنی در روزهای اوج کرونا و ضدعفونی محیط های مختلف نیروگاه اشاره کرده و به آمادگی بیش از پیش پرسنل این قسمت تاکید کردند.

وی همچنان به بازنشستگان این واحد که در نیروگاه حضور ندارند نیز این روز را تبریک گفتند.

مدیر عامل شرکت افزودند: حفظ جان پرسنل ایمنی از اهمیت خاصی برخوردار است این پرسنل نباید بصورت هیجانی عمل کند بلکه لازم است با تفکر و تدبر، اقدام لازم را بعمل آورد.

مدیر نیروگاه حرارتی تبریز نیز از زحمات پرسنل ایمنی و آتشنشانی تشکر کرده و این روز را به تمامی پرسنل ایمنی و آتشنشانی شرکت و نیروگاه حرارتی تبریز تبریک گفتند.

مهندس نیاپاک به قابلیت های پرسنل ایمنی و آتشنشانی اشاره کرده و گفتند: پرسنل ایمنی و آتشنشانی با برگزاری مانورهای مختلف و برنامه های متفاوت باید سطح آمادگی خود را حفظ کرده و ارتقاء دهند.