حضور یک ساعته شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در برنامه زنده تلوزیونی شبکه استانی

با هماهنگی روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی، تعداد سی نفر از پرسنل نیروگاه حرارتی تبریز  و نیروگاه های گازی صوفیان و تبریز در برنامه زنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکز استان آذربایجانشرقی حضور یافتند.

درتاریخ 10/6/1400 سی نفر از پرسنل متخصص شرکت مدیریت تولید برق آذربایحان شرقی از واحدهای فنی و اداری شامل اتاق فرمان بخار و شیمی ، تعمیرات مکانیک و بویلر ، واحد های گازی ، شیمی ، واحدهای اداری و مالی و بازرگانی در برنامه زنده صدا و سیمای استان به نام برنامه گجه لر ( شبها ) بمدت یکساعت حضور یافتند.

در این برنامه علاوه بر آیتم های مختلف تدارک دیده شده، زمانی را نیز برای گفتگو با پرسنل نیروگاه اختصاص یافته بود.

در این فرصت رسانه ای سعی بر این شد که صعوبت و سختی های تولید برق در فصول مختلف سال و خصوصا فصل تابستان و شرایط سخت گرما و پیک برق به مردم بازگویی شود.

در این میان علاوه بر نحوه تولید برق در شرایط سخت، از طریق همکاران نیروگاه تبریز عنوان گردید: کل کارکنان صنعت برق همواره و در طی 24 ساعت شبانه روز باید در دسترس باشند تا در موقع نیاز خود را به نیروگاه برسانند.

همکاران نیروگاه تبریز اظهار داشتند: ما پرسنل صنعت برق همواره باید در حفظ پایداری شبکه برق کشور و علی الخصوص در این شرایط بحرانی کرونایی ایران جهادگرانه تلاش و کوشش کنیم ، و از مردم فهیم کشورمان درخواست میکنیم از این صنعت حیاتی درحد نیاز و بصورت بهینه  استفاده کنند تا کمبودی از این نعمت در میهن عزیزمان نداشته و همه از آن بهره مند شویم .