اخبار

دیدار از خانواده های شهدای همکاران نیروگاه حرارتی تبریز

همزمان با سفر مدیر کل محترم حراست و مشاورامور ایثارگران شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کشور به استان آذربایجانشرقی صورت گرفت

دیدار از خانواده های شهدای همکاران نیروگاه حرارتی تبریز

از دو خانواده شهید همکاران شرکت و یک شهید مدافع حرم آذربایجانشرقی دیدار بعمل آمد.

همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور مدیر کل محترم حراست و مشاورامور ایثارگران شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کشور در استان آذربایجانشرقی و در راستای تجلیل و تکریم مقام شامخ شهدای گرانقدر، از دو خانواده شهید همکاران شرکت مدیدت تولید برق آذربایجانشرقی و یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان دیدار بعمل آمده و یاد و خاطره ایشان گرامی داشته شد.

در این دیدار که با حضور حاج آقا روحی مدیر کل محترم حراست و مشاور امور ایثارگران شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کشور ، معاون محترم اداری و مالی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی، مدیر محترم نیروگاه تبریز به همراه مدیران محترم حراست و فرمانده پایگاه و مسئول امور ایثارگران شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی حضور داشتند ابتدا به منزل خانواده محترم شهید حسین تیزقدم مراجعه و سپس با خانواده محترم شهید خلبان برمکی دیدار بعمل آمد.

در ادامه برنامه به خانواده یکی از شهدای مظلوم مدافع حرم ، شهید حاج صادق عدالت اکبری مراجعه گردیده و ضمن نثار فاتحه، به روح بلند این شهیدان ادای احترام گردید.

در این دیدار حاج آقای روحی خانواده شهدا را اسوه های صبر و ایثار خوانده و اظهار داشتند: انقلاب اسلامی و مسئولین نظام و مردم امنیت و آسایش جامعه را مدیون خون پاک این عزیزان می باشند که با مجاهدت و نثار جان خویش نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه کردند.

 وی تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های این قشر معزز را از وظایف تک تک مسئولین و مدیران کشور خوانده و اهتمام بیشتر در جهت نشر فرهنگ ایثار و شهادت در بین احاد جامعه را خواستار شد.

 در این دیدار تک تک خانواده های شهید  ضمن تشکر از حضور مسئولین به بیان خاطراتی از شهداء جنگ تحمیلی و مدافع حرم پرداخته و خواستار ادامه دادن راه این عزیزان شدند.