اخبار

جشن فارغ التحصيلي پيش دبستاني غنچه های نیرو برگزار شد

با هماهنگی روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی، جشن فارغ التحصيلي پيش دبستاني و مهدکودک غنچه های نیرو با حضور والدین و مدیران نیروگاه حرارتی تبریز و هیئت امنای شهرک مسکونی نیروگاه حرارتی تبریز  برگزار شد.

در این مراسم که در محل مهد کودک غنچه های نیرو واقع در شهرک مسکونی نیروگاه حرارتی تبریز برگزار شد مدیر نیروگاه حرارتی تبریز به همراه مدیر روابط عمومی و تعدادی از مسئولان نیروگاه و اعضای هیئت امنای شهرک حضور یافته و با خوشحالی فارغ التحصیلی فرزندان همکاران این شرکت را تبریک گفتند.

مدیر نیروگاه تبریز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و مسئولان مهدکودک گفت: كودكان امروز نوجوانان و جوانان و تشكيل دهندگان آينده اين مملكت مي باشند و تربيت صحيح آنها از اهم امور مي باشد.

مهندس نیاپاک افزود : این فرزندان آینده سازان مملکت ایران اسلامی هستند و هرگونه سرمایه گذاری برای آنان، نوعی آینده سازی مملکت می باشد.

در ادامه مدیر مهدکودک و پیش دبستانی غنچه های نیرو ضمن خیر مقدم گویی و تشکر از حمایتهای مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی و همچنین مدیر نیروگاه حرارتی تبریز تصریح کرد: باتوجه به اینکه در دوره پیش دبستانی، شخصیت بچه ها شکل می گیرد، ارائه آموزش های انسان دوستانه در این زمان بسیار مفید و کارآمد خواهد بود وهمچنین باورهایی که در کودکی ایجاد می شود، در بزرگسالی نیز همراه افراد خواهد بود.

خانم باغبان تاکید کرد:  هدف ما این است که انسان دوستی و زندگی با تفاهم را برای کودکان نهادینه کنیم.

اجرای نمایش موزیکال طنزکودکانه ، شعرگویی ، اجرای مسابقه بخشی دیگری از این مراسم بود.

در پايان احکام فارغ التحصیلی به همراه جوایزی توسط مدیر نیروگاه حرارتی تبریز و مدیر روابط عمومی به آنان تقدیم شد.