اخبار

بازدید نمایندگان مراکز استانهای صدا و سیما از نیروگاه حرارتی تبریز

مدیران تاسیسات مراکز استانهای صدا و سیما به همراه مدیران ارشد واحد ستادی  از روند تولید برق در نیروگاه حرارتی تبریز دیدن کردند.

مدیران ارشد ستادی و تاسیسات مراکز استانهای صدا و سیمای سراسر کشور در نیروگاه حرارتی  تبریز حضور یافته و از نزدیک با پروسه تولید برق بازدید کردند.

در جلسه توضیحات اولیه بازدید که در سالن کنفرانس نیروگاه حرارتی تبریز برگزار گردید مدیر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی ضمن عرض خیر مقدم به همکاران واحد صدا و سیمای مراکز استانها ، حضور ایشان را در نیروگاه حرارتی تبریز ارج نهاده و از اینکه قبول زحمت نموده اند تشکر و قدر دانی کرد.

بهرام سرمست هدف از این بازدید را بالا بردن آگاهی از نحوه تولید برق ، ترویج  و اشاعه فرهنگ مصرف صحیح آن و اطلاع رسانی عمومی در زمینه مشکلات پیش روی تولید برق عنوان کرده و گفت : حضور مدیران اصحاب رسانه از سراسر کشور در محل تولید برق، فرصت بسیار مغتنمی برای اطلاع رسانی عمومی از سختی ها و هزینه های بالای تولید برق می باشد.

ایشان همچنین  صدا و سیما را از جمله رسانه های پر نفوذ و معتبر و موثر در مقوله فرهنگ سازی دانستند.

 وی یکی از سیاست های جدید شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی را دعوت از سازمانها و ارگانهای تاثیر گذار در جامعه  و آشنا نمودن آنان با سختی های کار در نیروگاه و ترویج فرهنگ مصرف صحیح بیان کرد.

ضمنا توضیحاتی از نحوه کارکرد واحدهای بخار در نیروگاه تبریز ارایه گردید.

در ادامه کلیپی از فعالیت های مشقت بار همکاران نیروگاهی نمایش داده شد که مورد استقبال و تشویق حاضرین قرار گرفته و آنها را تحت تاثیر قرار داد بطوری که اکثر مدیران واحدهای صدا و سیما یک نسخه از فیلم پخش شده را درخواست کردند.

در ادامه برنامه میهمانان از نزدیک واحدهای تولید برق و اتاق فرمان نیروگاه حرارتی تبریز را بازدید نمودند.

پس از پایان بازدید، قائم مقام مدیرکل سازمان صدا و سیمای کشور در امور تاسیسات گفت: حضور در نیروگاه تبریز و دیدن تلاشهای زحمتکشان عرصه تولید برق از نزدیک، ما را تحت تاثیر قرار داد.

رمضانی با اشاره به اینکه صدا و سیما یکی از نهادهای تاثیرگذار و پرنفوذ در بین مردم می باشد افزود: اکثر مدیران حاضر برای اولین در یک محیط نیروگاهی حاضر شده و از نزدیک با پروسه تولید برق آشنا شدند و بدون شک این بازدید تاثیر بسزایی در ایشان ایجاد خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت مدیرت تولید برق آذربایجانشرقی نیز با ابراز خرسندی از ایجاد تاثیر مورد انتظار گفت: بازدید اقشار مختلف مردم، خصوصاً نهادهای تاثیرگذار یکی از برنامه های روابط عمومی این شرکت می باشد.