اخبار

مهندس میرمحسن موسوی بعنوان سرپرست شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی معرفی شد

باحضور معاون راهبری تولید، معاون توسعه منابع انسانی و مدیرکل دفتر فنی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور، مهندس میرمحسن موسوی به عنوان سرپرست شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی منصوب گردید.

مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معرفی سرپرست جدید شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی روز سه شنبه مورخ 7/11/99 باحضور معاونین راهبری تولید و توسعه منابع انسانی و مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و همچنین با حضور رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی و مدیر عامل توزیع های نیروی برق استان و شهرستان تبریز و مدیران عامل تولید نیروی برق آذربایجان و سهند بناب در محل سالن کنفرانس نیروگاه حرارتی تبریز برگزار شد.

درابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان و رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، از زحمات چندین ساله مدیرعامل سابق شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کردند.

آقای دکتر میلانی،  تولید برق را نقطه شروع خدمت رسانی صنعت برق به مردم شریف ایران عنوان کرده و زحمات مهندس معینی در طول تصدی پست مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی را قابل تحسین دانست.

و همچنین به سرپرست جدید این شرکت آرزوی موفقیت داشته و گفت : آقای مهندس موسوی فردی زحمتکش در عرصه صنعت تولید برق می باشند که امید است با اتخاذ تدابیر لازم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشند.

مدیرعامل سابق شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی نیز ضمن ارایه گزارشی از عملکرد خود، از پرسنل شرکت که در طول چندین سال با وی همکاری و هماهنگی لازم را داشتند سپاسگذاری کرد.

مهندس معینی انتصاب سرپرست جدید شرکت را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

درادامه مراسم، معاون توسعه منابع انسانی شرکت برق حرارتی ضمن تشکر از برپایی این مراسم گفت :  طبق سیاستهایی که از طرف وزارت نیرو مشخص شده است، اتخاب مدیرعامل حتماً باید از طریق فراخوان صورت پذیرد و امروز فراخوان انتخاب مدیرعامل این شرکت نیز در سایت های مربوطه منتشر گردیده است .

آقای دکتر دودابی نژاد در ادامه گفت: تا انتخاب نهایی مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی، آقای مهندس موسوی  مسئولیت سرپرستی این شرکت را بر عهده گرفته اند.

در ادامه مراسم، معاونت راهبری تولید شزکت مادر تخصصی نیروی برق حرارتی ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در خطه ی آذربایجان و نیروگاه حرارتی تبریز، زحمات همکاران نیروگاهی را در شرایط سرد آب و هوایی و شرایط بحرانی بیماری کرونا قابل تقدیر دانسته و گفت : با توجه به نزدیکی دهه فجر، بنده ازحضور در خطه ی آذربایجان که مردان تاریخ ساز زیادی را بخود دیده است،افتخار می کنم.

دکتر اسکندری گفت : مهندس ناصر معینی یکی از تاثیر گذارترین عضو در صنعت برق می باشد که در پیشبرد اهداف وزارت نیرو موفق بوده و در استان آذربایجان شرقی خدمات شایانی را ارائه نمودند و تودیع ایشان به منزله اتمام خدمت و یا جدایی از این صنعت و سیستم نمی باشد بلکه تعویض میز کار ایشان بوده و ما ازتجربیات و دانش این استاد بزرگ در جای جای این صنعت استفاده بیشتری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همانطور که شبکه برق به هم مرتبط است و تبادل انرژی صورت می گیرد، دلهای همکاران این صنعت نیز به هم ارتباط دارد و دلسوزانه و با همدلی در تولید نیاز اصلی کشور خدمت میکنند.

دکتر اسکندری افزود: ما از بزرگان این مجموعه که در طی سالها خدمت در این سیستم تجربیات زیادی را کسب کرده اند و دنیای تجربه و دانش هستند، در هنگام بازنشستگی نیز از توان و تجربیات آنها کمال استفاده را خواهیم کرد.

معاونت راهبری شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ضمن تشکر از آقای موسوی بدلیل قبول کردن مسئولیت سرپرستی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی خطاب به وی گفت : با توجه به اینکه جنابعالی یکی از افراد توانمند و دلسوز این صنعت هستید و نیز مسئولیت کسی را پذیرا می شوید که خود یکی از بزرگان این صنعت هستند، امیدوارم در این راه موفق باشید.

اقای دکتر اسکندری در آخر افزود : نیروی انسانی و توجه به درخواستهای مادی و معنوی این نیرو که سرمایه اصلی این شرکت و مجموعه صنعت برق محسوب می شوند، در اولویت و راس کارها قراردارد و از جنابعالی خواهشمندم بیشترین توان خود را دراین راه بکار بگیرید.

معاونت راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی پس از برگزاری مراسم به اتفاق هیئت همراه از مجموعه نیروگاه و اتاق فرمان بخار بازدید بعمل آورده و از نزدیک با مدیران و مسئولین این واحد دیدار و گفتگو کردند.

وی در ادامه برنامه به نیروگاه حرارتی سهند بناب مراجعه کرده و ضمن بازدید از واحدهای تولیدی این نیروگاه  در جلسه ای با حضور مدیران و مسئولین نیروگاه سهند شرکت نموده و از نزدیک با ایشان گفتگو کردند.