اخبار

تجلیل از بانوان شاغل

تجلیل از بانوان شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی به مناسبت روز زن

طی مراسمی از بانوان شاغل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی روز یکشنبه مورخ 1401/10/25 بانوان شاغل در نیروگاه حرارتی تبریز در سالن کنفرانس نیروگاه حضور یافتند.

موسوی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور بانوان در این نشست ، از زحمات و خدمات خالصانه بانوان شاغل تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت : بانوان ایستادگی و مقاومت و صبر و شکیبایی حضرت فاطمه صدیقه را الگوی خود قرارداده و در مقابل مشکلات خم به ابرو نمی آورند و دوشادوش مردان این صنعت در تولید و پایداری شبکه سهیم هستند.

وی اضافه کرد : بانوان شاغل این صنعت علاوه بر کوشش و تلاش در کنار و همسو با پرسنل شرکت ، وظیفه سنگین دیگر که همان حفظ و نگهداری خانواده و تربیت فرزندان و گرمی خانواده را بعهده دارند جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه مراسم نماینده بانوان شرکت، این مناسبت(ولادت حضرت فاطمه و روززن ) را متقابلاً تبریک گفته و مشکلات و خواسته بانوان شاغل را به سمع و نظر مدیرعامل رسانده و خواستار رفع مشکلات و برآورده کردن خواسته های بانوان شدند.

درآخر مدیرعامل شرکت با اهدای کارت هدیه از تمامی بانوان شاغل شرکت تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی آمده است مراسم مولود خوانی به مناسبت ولادت فاطمه زهرا(س) در نمازخانه نیروگاه برگزار گردید.